26 Ekim 2014 Pazar

Jelly in Disneyland

Merhaba,Paris'e ilk gidişimde Disneyland'a gitmeye vakit kalmadığı için çok üzülmüştüm ama bu sefer başardım:) Gitme fikri bile insana mutluluk veren bir yer ve girer girmez büyülüyor:) Çalan müziklerle gülümsemeden orada gezmek imkansız, Paris'e gittiğinizde mutlaka 1 gününüzü ayırmayınızı tavsiye derim, hangi yaştan olursanız olun:) Peri masalı gibi bir yer, alıp götürüyor sizi ve tamamen soyutluyor herşeyden. Çocuğunuzla gidecekseniz kendini bildiği bir yaşta gitmenizi tavsiye ederim. Şehirden biraz uzak, 1 saat kadar sürüyor yol,girişücreti de 78 Euro idi yanlış hatırlamıyorsam. 
Disneystorelar'dan birşey almadan çıkamıyorsunuz, hatta herşeyi almak istiyorsunuz:) store'ları gezmek için de mutlaka vakit ayırmayı unutmayın:) girerken minnie taçlarından da alın ki fotoğraflarınıza renk katsın :) Renkli günler ...

If you go to Paris,you have to visit Disneyland whatever your age is:) it takes 1 hour to go there from citycenter and the as i remember the entrance fee is 78 Euro. You always keep smiling because of the music and the atmosphere :) wish you colorful days...Üst & Top - Pants & Pantalon - H&M (New Season)

Snickers - Superga

Shoulder Bag & Çanta - Guess 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder