15 Ocak 2016 Cuma

KLEO Bursa Güzellik Merkezi Blogger Etkinliği-Şımart Kendini:)

Herkese Merhaba,

Geçen hafta katıldığım ve gerçekten çok keyif aldığım bir etkinliğin detaylarını vereceğim size bu postumda:)

Kleo Bursa Medikal El&Ayak Bakım ve Güzellik Salonu ev sahipliğinde, tamamen organik ürünleri olan İtalyan Marka"Erboristica" ürünleri eşliğinde, bol kahkahalı ve sohbetli sıcacık bir gün geçirdik.


Kozmobio Orcan Bey'in davetiyle hem "Erboristica" ürünleri ile tanışmak hem de el bakımımızı yaptırmak üzerede Kükürtlü'de yer alan Kleo Bursa Güzellik Salonu'nda buluştuk.

Öncelikle şunu kesinlikle belirtmek istiyorum, Salonun sahibi ve çalışanları o kadar sıcakanlı ve profesyoneller ki, hem ilgi ve alakaları hem de verdikleri hizmet ile benden 10 puan aldılar. Tüm Bursalılara gözümü kırpmadan tavsiye edebileceğim bir salon. Salonda manikür, pedikür,ipek kirpik,kaş tasarımı,protez tırnak ve daha birçok hizmet verilmekte.

Tüm hizmetler, detaylı bilgi&Randevu için tık...
Kleo Bursa

Bundan sonra manikür ve pedikür için tercihim kesinlikle Kleo Bursa olacak:)Ayrıca, Kükürtlü Caddesi'nde oluşu da ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Şimdi gelelim neler yaptığımıza ve etkinlik fotoğraflarına.Öncelikle Orcan Bey bizlere tamamen organik ürünlerden oluşan Erboristica Markası'nın ürünleri hakkında bilgi verdi.


Ürün yelpazesi çok geniş bir marka ve ürünleri de organik olduğu için birçok ürünü dikkatimi çekti; fakat bir de enerji veren bir parfümü var ki kokusuna bayıldım:)

Kozmobio (Erboristica)ürünlerine ulaşabilmeniz için web sitesi tık... 

Hal böyle olup, ben bu parfüme bayılınca Orcan Bey Bize çeşitli hediyeler verirken bana da enerji veren parfümü ve yıpranmış saçlar için olan saç maskesini hediye ettiler denemem için, ürünleri en kısa sürede burada detaylı bir postla yayınlıyor olacağım:) Bunun için takibe devam...


Tülay Hanım, Güzellik Salonu'nun tatlı mı tatlı sahibesi bizlere bir de çok güzel bir masa hazırlamış, sarmaları bir çırpıda bitirdik sanırım :D
Bu güzel ziyafetin ardından sıra bakıma gelmişti:) El bakımı ve manikür için kendimi profesyonel ellere teslim edip tadını çıkardım...Aletlerle yapılan kusursuz bir manikürün ardından nail art uygulaması yaptırmam tavsiye edildi ve ilk kez nail art yaptırdım tırnaklarıma, hem de birinciliği olan işinde uzman Railya Hanım'a:) kendisinin çalışmalarını Instagram'dan @railya_nailart kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.


Veee tırnaklarımın son hali, ben bayıldım gerçekten, 10 gün kadar da çıkmıyor ayrıca eğer silmezseniz:)


Ah ayrıca Salonun tüm duvarlarında fotoğraf çektirmek istiyorsunuz çünkü çok güzel grafitiler var:) Ayrıca sanırım burası tam bir oje cenneti ...
Kleo Bursa Tülay Hanım başta olmak üzere tüm çalışanlarına kendimizi evimizde gibi hissettirdikleri için, Kozmobio Orcan Bey'e bizi Erboristika markası ile tanıştırdığı için ve sevgili blogger arkadaşlarıma hoş sohbetleri için çok çok teşekkür ederim...
Peki ben ne giydim etkinlik günü:

Kaban - Zara (Yeni Sezon)

Atkı - Accessorize (Yeni Sezon)

Gözlek - Zara

Kolye -Zara

Tayt - Calzedonia

Çanta - Michael Kors

Botlar- İnci Deri

Gözlükler- Ray BanKleo Bursa İletişim: (0224) 234 97 03 - 05326610512

Etkinliğe katılan diğer blogger arkadaşlarımın bloglarını aşağıdaki linklerden ziyaret edebilirsiniz:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder